שירותי מדפסות
מכירת ציוד מחשוב
תחזוקת מחשבים ורשתות
רישוי תוכנה
מדפסות בשכירות

חברת טלמור אופיס מספקת שירותי תחזוקה למדפסות לייזר ומדפסות לייזר משולבות בהסכמי תחזוקה שונים

חברת טלמור אופיס מתמחה במתן שירותי מדפסות לעסקים, שירותי המדפסות כוללים:

• שירותי תחזוקה מלאה לכל המדפסות לייזר ומדפסות הלייזר המשולבות הקיימים בעסק, בחיוב לפי פעימות מונה.
• שירותי ייעוץ לניהול נכון של מערך המדפסות לייזר ומדפסות הלייזר המשולבות בעסק. פתרונות לחיסכון בעלויות ההדפסה והצילום בעסק.
• שירותי השכרה והצבה של מדפסות לייזר, מדפסות לייזר משולבות ומכונות צילום.
• אספקה, התקנה והדרכה למדפסות.
• שירותי ביטוח אחריות למדפסות.
• שירות תחזוקה מלא למדפסות לייזר ומדפסות לייזר משולבות, בשיטת חיוב לפי מחיר 'פעימות מונה'.
• מכירה של מדפסות הזרקות דיו, מדפסות פלוטר להדפסה בפורמט רחב, מדפסות לייזר, מדפסות לייזר משולבות, אביזרים משלימים למדפסות, חלפים, חלקי חילוף, מדיה ומתכלים.
• ניהול חכם של הפקת הנייר למשתמשים ומחלקות על ידי: מתן הרשאות הדפסה בצבע, הגבלת משתמשים בכמויות ההדפסה, הגבלה בצילום, סריקה והדפסה.
• פתרונות להדפסה מבוקרת בעזרת הזדהות המשתמש.
• פתרונות לסריקות ישירות לתיקיות ברשת, כתובות דוא"ל - ללא צורך במחשב.
• מעבדת תיקון מדפסות לייזר ומדפסות לייזר משולבות. שירות טכנאי באתר הלקוח בפריסה ארצית.

 

למה אנחנו ?

חברת טלמור אופיס ידועה במתן שירות תיקונים ותחזוקה למדפסות איכותי, מקצועי ואמין. השירות ניתן באתר הלקוח או במעבדת החברה, בנוסף החברה מספקת שירותי הארכת אחריות למדפסות ומכונות צילום הנמצאים במסגרת האחריות או למדפסות לייזר ומכונות צילום המסיימות חוזה שירות קיים.

בזכות השירות האיכותי של טלמור אופיס למדפסות הלייזר ולמדפסות הלייזר המשולבות, יכולים לקוחות החברה להינות ממענה מהיר ומקצועי ובעלויות אטרקטיביות. בנוסף לכך, שירות המדפסות שחברת טלמור אופיס מציעה, כולל תמיכה מלאה המספקת ללקוחות שקט בעבודה.


השירות ניתן בזמני תגובה המוגדרים (SLA) בהתאם לתנאים המסוכמים מראש.

 

מוסמכים למתן שירות ע"י חברת HP

טלמור אופיס מוסמכת ע"י חברת HP העולמית למתן שירות למדפסות HP, הסמכה זאת מחייבת את עובדי טלמור לעמוד בסטנדרטיים של שירות ותמיכה גבוהים. טלמור אופיס כיום מחזיקה בתואר השירות הגבוהה ביותר של חברת HP הנקרא:HP Service ONE , אשר מספק ללקוחות את הרמה הגבוהה ביותר של מומחיות מקומית אשר מגובות במשאבים הגלובליים של חברת HP. באמצעות הסמכת HP Service ONE יוכלו לקוחות טלמור אופיס ליהנות משירותים המותאמים להם אישית. צוות טלמור אופיס מוסמך בזאת לתכנן, לנהל ולספק אפילו את הפרויקטים השאפתניים ביותר בתחום ההדפסה והדמיה, המשתרעים על פני מחזור החיים של פתרון ה-IT כולו. כשותפה עסקית בכירה מסוג HP ServiceONE על טלמור המחוייבות לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של חברת HP העולמית, כולל מחויבות גדולה לשביעות רצון לקוחות ושיפור מתמיד. מימושי פרויקטים יכולים להיות מורטים עצבים, אבל עם שותפת HP Service ONE, כל לקוח יכול להיות בטוח שהפרויקט יימסר בזמן ובתקציב.
 

מוקד שירות מקצועי וזמינות מהירה

מוקד השירות והתמיכה לשירות מדפסות של חברת טלמור אופיס מספק מענה מהיר ומקצועיות לפניות לקוחתינו. בנוסף לפניות של לקוחתינו צוות התמיכה של טלמור אופיס מבצע מעקב בקרה שוטפת של כמות התקלות וסוגי התקלות אצל לקוחותינו, זאת בכדי לזהות תקלות מראש. בנוסף למוקד השירות המאויש, צוות התמיכה של טלמור אופיס זמין באופן קבוע ללקוחות החברה.


חברת טלמור אופיס דוגלת בדעה כי שירות למדפסות איכותי מגיע מתוך הבנה אמיתית של צרכיי הלקוח וכי הכח לספק את הלקוח נמצא בשירות !

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר - 03-5170886

צור קשר


טלפון 03-5170886 | פקס 03-5173399
כתובת: שד' רוטשילד 14 תל-אביב 66881
  dorit@talmor.co.il

® כל הזכויות שמורות לטלמור אופיס (1960) בע"מ.
לייבסיטי - בניית אתרים