שירותי מדפסות
מכירת ציוד מחשוב
תחזוקת מחשבים ורשתות
רישוי תוכנה
מדפסות בשכירות

חברת טלמור אופיס מציעה שירותי רישוי תוכנות משרד ואבטחת מידע ללקוחותיה

טלמור אופיס משווקת מורשית למכירה של חברות התוכנה המובילות בעולם כגון: Microsoft, Symantec, NOD32, Adobe ועוד

שילוב של ניסיון מקצועי בתחום רישוי תוכנה, מאפשר לצוות חברת טלמור אופיס להציע ללקוחות ייעוץ מקצועי ולספק פתרון מושלם, בהתאם לכך את מודל הרישוי הנכון והמתאים עבור הלקוח.

לא כל ספק המוכר רישוי תוכנה יציע לכם את הפתרון הנכון עבורכם!

אנו בחברת טלמור אופיס מספקים שירותי רישוי תוכנה, אך אנו מודעים לחשיבות הגבוהה בהתאמת הרישוי הנכון לצרכיי הלקוח ולצרכיי המשתמשים בארגון. לא מעט אנו נתקלים בחברות אשר רכשו רישוי תוכנה וביצעו תוכניות הסכם בתוכניות לרישוי שלא מתאימים להם.מבין שירותי רישוי התוכנה שלנו תוכלו למצוא:


Microsoft

במטרה לספק ללקוח את הפתרון הנכון ביותר חברת מיקרוסופט מגוון של תוכניות רישוי שונות:

OVS - התכנית המובילה והמומלצת כיום על ידי מייקרוסופט. רישויOVS  הינה בעצם תוכנית שכירות לרישוי בשלושה תשלומים בתקופה של שלוש שנים (תשלום שנתי).התוכנית מקנה ללקוחותי ה זכאות מלאה לשדרג את הרישיונות לגרסאות חדשות יותר, ללא תוספת תשלום, אפשרות להתקין ולהסיר רישוי Office /Windows /Cal ללא הצורך לדדוח על כך ל-Microsoft. התשלום עבור התוכנית נעשה פעם בשנה בהתאם לכמות המשתמשים בארגון,התוכנית כוללת גם  התקנת הרישוי שבתוכנית בבית העובדים, ללא תשלום נוסף, שוברי הדרכה במחירים מוזלים (עבור אנשי תמיכה ועובדים המעוניינים בידע נוסף), ישנן נקודות יציאה מהתוכנית באמצע החוזה, ללא הדרישה לשלם קנסות.

MOLP (Microsoft Open License) - תוכנית המאפשרת רכישת רישוי על שם החברה, ללא הגבלת מספר הרישיונות בארגון. 
ההיתרונות הן: יכולת ניהול קל ונוח ונכון של הרישוי מיקרוסופט בארגון, יכולת לשחזור רישיונות למשתמשים (הרישי נרשם באתר מיקרוסופט כך ובמקרה רישיון אבד הוא ניתן לשחזור), ניתן להעביר רישוי ממחשב למחשב אחר בארגון ללא הצורך לדווח על כך, ניתן להתקין את הרישוי במחשבים בהם מותקן רישוי מגרסאות ישנות יותר, התוכנית תקפה למשך שנתיים, בהן זכאים הלקוחות בתוכנית להנחות משמעותיות לעומת מחירי ערכות רגילות לרישוי. התוכנית תקפה למשך שנתיים, אך הרישוי תקף לכל החיים.

OEM - רישוי מסוג OEM מיועד לחומרה חדשה בלבד, רישוי מסוג OEM אינו ניתן להעברה בין מחשבים. אומנם מחירו הוא זול, אך חסרונו הוא שבתום חיי החומרה או במקרה של איבוד הרישוי - לא ניתן להעבירו לחומרה אחרת. מסיבות אלו רישוי מסוג OEM לא מומלץ לארגונים בעלי למעלה מחמישה מחשבים. 

Retail - (קופסאות רישוי) ברישוי זה הזכויות וההטבות דומות לזכויות והטבות הניתנות בתוכניתה- MOPL. אך ההבדל הוא שהרישוי לא נרשם במיקרוסופט ולא ניתן יהיה לשחזר במידה ואבד או במקרה והחומרה יצאה משימוש.עלותן של קופסאות לא תמיד משתלמת ללקוח מכיוון ובמקרים מסוימים יותר משתלם להוסיף מספר רישיונות או להיכנס לתכנית MOLP.

בנוסף לתוכניות הרישוי השונות של מיקרוסופט, ישנן מספר גירסאות בכל תוכנית. המומחיות שלנו היא להתאים לכל לקוח את הגרסה המתאימה לצרכיו.


Symantec

סימנטק הנה החברה הגדולה בעולם בתחום תוכנת אבטחת המידע. החברה מספקת פתרונות אבטחת מידע ותוכן, אבטחת רשתות לעסקים קטנים ועד לארגונים גדולים.החברה מספקת פתרונות אבחה לשרתים ותחנות עבודה קצה, הגנה מפני וירוסים, פתרונות פיירוול, פתרונות למניעת פרצות, סינון תכני אינטרנט ודוא"ל, טכנולוגיות ניהול ופתרון בעיות מרחוק. מוצרי האבטחה "נורטון" של חברת סימנטק - לשוק הצרכני מוביל את מכירות השוק הפרטי ועתור בפרסים מתעשיית אבטחת המידע העולמית.
 
חברת טלמור אופיס הינה משווקת מוסמכת של חברת סימנטק ומוכרת את כל מוצריה המובילים למגזר הפרטי והעיסקי. מבניהם: תוכנת האבטחה המספקת אבטחה לרשתות מפני סכנות האינטרנט Norton Internet Security ואת תוכנות הגיבוי Symantec Backup Exec.
 
לכל עסק דרישות וצרכים שונים, אנו בטלמור אופיס נדאג להתאים ללקוחותינו את פתרון האבטחה והגיבוי המתאים והטוב ביותר.


CHECK POINT

צ'ק פוינט הינה מובילה בעולם בתחום אבטחת האינטרנט ובאבטחת רשתות תקשורת, לחברה מגוון רחב של פתרונות אבטחה כגון: אבטחת רשתות, IPS, זליגת מידע, הגנה על תחנות קצה ,SSL VPN ,הצפנה, ניתוח מערכות אבטחת מידע, כל זאת תחת מערכת ניהול מרכזית המאפשרת קונסולידציה מלאה של הפתרונות בארגון ומעניקה למנהל אבטחת המידע יתרון עצום בשליטה בארגונים מבוזרים. פתרונות ה - Softwa Blade של צק פוינט אשר הוכרזו לאחרונה מהווים פריצת דרך בכל הקשור לניהול הפתרונות בארגון ומאפשרים ללקוח לנהל את כל הפתרונות ממקום אחד תוך הקצאת משאבי ניהול נפרדים לכל פתרון. החברה מספקת פתרונות אבטחת מידע לכל ארגון החל מ - SMB ועד ארגוני ה - Enterprise High End Solutions.

טלמור אופיס משווקת מורשית, אנו נדאג להתאים ללקוחותינו את פתרונות CP המתאימים ביותר.


Adobe

טלמור אופיס משווקת מורשית למוצרי Adobe, אנו משווקים את מגוון מוצרי אדובי כגון: PhotoShop, Flash, CS6 Design Standard.

 

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר - 03-5170886

צור קשר


טלפון 03-5170886 | פקס 03-5173399
כתובת: שד' רוטשילד 14 תל-אביב 66881
  dorit@talmor.co.il

® כל הזכויות שמורות לטלמור אופיס (1960) בע"מ.
לייבסיטי - בניית אתרים