safecom
הדפסה מאובטחת
ניהול מערך ההדפסה
ניהול המדפסות ברשת
הדפסת צ'קים
הדפסה בפורמט רחב
מידע מקצועי

חברת טלמור אופיס מספקת שירותי ייעוץ לניהול המדפסות ברשת בארגון, להבאת חיסכון והתייעלות בארגון

ניהול מערך הדפסה ברשת הארגון יכול להביא לחסכון גדול בכסף, משאבים וזמן

ניהול מערך המדפסות בארגון הינו מותאם לצרכי וגודל הלקוח. הוא פתרון בקרה מושלמ ומדויק המביא לחיסכון ויעילות.
בעזרת תוכנות המותקנות ברשת הארגון ניתן להגיע לחיסכון בתפעול המדפסות והמכשירים המשולבים בארגון. על ידי מעבר למרכזי הדפסה מרכזיים-מחלקתיים מנוהלים ברשת אנו מרכזים את כל משאבי ההפקה המרוכזים לניהול אחד מרכזי ונוח.

בין היתר בעזרת ניהול חכם ברשת של מערך הדפסה ברשת נוכל לקבע, חוקים, עדיפות, הפקת דוחות אודות צרכיי המשתמשים / מחלקות, פיצול וניתוב אוטומטי של עבודות בין המדפסות והמכשירים המשולבים המחוברים ברשת, הפקת דוחות מדויקים עפ"י דרישה ממרכזי ההדפסה והמדפסות ברשת וקבלת התרעות ברשת לגבי מתכלים ותקלות.

 

חסכון מניהול נכון של ההדפסות ברשת

ארגונים המתחזקים צי מדפסות ומכשירים משולבים משלהם יכולים לחסוך עד כ- 30% בעלויות ההדפסה שלהם. זאת ע"י ניהול נכון של עלויות החשמל, שימוש מופחת בנייר ובטונר, צימצום כמות המכשירים, מעבר למרכזי הדפסה, יכולת ניהול חכמה של הדפסות בצבע בארגון וחיסכון עקב איחוד מדפסות.


הישאר בשליטה בעזרת HP Web Jetadmin

בארגונים רבים, סביבת ההדמיה וההדפסה מורכבת במיוחד והאחריות עליה מנוהלת על-ידי מספר מחלקות. הדבר מקשה על הבנה מלאה של העלויות ושליטה בהן. באמצעות השימוש ב-HP Web Jetadmin למעקב וניהול, באפשרותך לנהל מעקב, לשלוט ולנתח את התנהגות ההדפסה באופן מדויק. הדבר מאפשר לך להעריך עלויות באופן מדויק והוגן, ולהבטיח שמבנה הרשת שלך מותאם בכל עת לצרכים של המשתמשים שלך.

בעזרת אותם הכלים, צוות ה-IT יכול לנהל את צי המדפסות ולשלוט בו מרחוק, באמצעות דפדפן האינטרנט. ניתן לבצע מיכון של משימות תחזוקה שגרתיות בקלות, ועל-ידי יצירת רשימות של מדפסות מנוהלות וקבוצות משתמשים, ניתן לנהל מרחוק מדפסות רבות בו-זמנית. כמו כן, טכנאי ה-IT שלך יכולים להשתמש באותם הכלים כדי להשתלט על התקן נפרד, ממש כפי שהיו שולטים בו אם היו עומדים לידו. דבר זה משפר את זמן הפעולה, מצמצם את עלויות התמיכה וממטב את פרודוקטיביות המשתמש.

HP Web Jetadmin שהינו כלי חזק הניתן להתאמה, משתלב באופן חלק עם תוכנות מובילות לניהול מערכות ארגוניות, ומספק לך את כל הכלים והמידע הדרושים לחברה שלך כדי לנהל מעקב אחר עלויות ולזהות אותן, ובו בזמן לשמור על פרודוקטיביות של המשתמש.
 
הפחת את כמות הנייר המתבזבז בעזרת HP Smart Web Printing

בחר והדפס: מעוניין להדפיס רק מקטע מסוים באתר אינטרנט ולא את האתר כולו? HP Smart Web Printing מאפשר לך לעשות זאת בקלות באמצעות כלי החיתוך שלנו המשמש לבחירת האזור הרצוי מתוך אתר האינטרנט ולאחר מכן לחיצה על 'הדפס'.
בחר וחתוך: שלוט בהדפסות האינטרנט שלך על-ידי חיתוך אזורים של אתרי אינטרנט מרובים וסידור התוכן בכל דרך רצויה. סדר, סדר מחדש, הוסף הערות, שנה גודל וחתוך, עד שתהיה מוכן ללחיצה על 'הדפס'. מרגע שתוריד ותתקין את HP Smart Web Printing, הדפסות אינטרנט מצוינות ללא הבזבוז הן במרחק של מספר לחיצות ממך!


קרא עוד

נהל בקלות את הדפסות הצבע בארגון בעזרת HP Color Access Controls

הדפסה בצבע הופכת לכורח בכל בית עסק. למרות שהדפסה בצבע נושאת בחובה יתרונות רבים עבור אנשי עסקים יומיום, היא גם עשויה להציג אתגרים.
מודאג באשר לשימוש בהדפסת צבע שלא למטרות עבודה? האם העלויות שלך על טונר חייבות להישאר בגדר תקציב מסוים? האם התבקשת לוודא שמחלקות המשתמשות בהדפסת צבע ישלמו בעבור שימוש זה? בקרות הגישה לצבע של HP פותחו במטרה לסייע לך לעמוד באתגרים הייחודיים של הדפסה בצבע, ומאפשרות לך לבחור את רמת הבקרה הדרושה לך כדי:
  • למקסם את הערך של הדפסת צבע - הבן כיצד להשתמש בהדפסת צבע ביעילות ובחיסכון רבים ככל האפשר.
  • לנטר הדפסה בצבע לפי משתמש או יישום - הבן מהו אופן השימוש בהדפסה בצבע בארגון שלך, כדי שתוכל להתכונן להרחבה ולשדרוגים ולנהל ביעילות החלפות טונר.
  • לפקח בקלות על מתן גישה להדפסה בצבע - הענק את אפשרות השימוש בהדפסת צבע לאלה הזקוקים לה, ווסת את הכמות, ואפילו את סוג המסמכים, שהם מדפיסים.
  • חייב מחלקות פנימיות בעבור הדפסה בצבע - נהל תקציבי IT על-ידי חיוב משתמשים בארגון בעבור הדפסות הצבע שלהם.
קרא עוד

התייעל הודות ל-HP Open Extensibility Platform

רכות פיתוח תוכנה (SDK) ופלטפורמת Open Extensibility Platform ‏(OXP) של HP מאפשרות לשותפי פתרונות עסקיים של HP ולמשלבי מערכות לפתח ולשלב פתרונות דימות והדפסה מותאמים אישית המסייעים ללקוח לצמצם עלויות, להפחית סיכונים, לשמר משאבים ולהגדיל את התוצאות העסקיות. OXP מייצג השקעה אסטרטגית נמשכת של HP במטרה להמיר מוצרי דימות ותוכנות לניהול ציי מדפסות של HP ברמה עולמית לפלטפורמות הניתנות לבקרה ולהתאמה אישית על-ידי שותפי פיתוח המשתמשים בפרוטוקולים סטנדרטיים באינטרנט.

השותפים דיווחו כי OXP מפחית משמעותית את עלויות הפיתוח שלהם ומשפר את זמן היציאה לשוק על-ידי בדיקה כי הפתרונות שלהם פועלים בקרב צי המדפסות הרב שימושיות, מכשירי השליחה הדיגיטלית ומכשירי הסריקה ברשת של HP.


קרא עוד


השגת חיסכון על ידי איחוד מדפסות ומכשירים

כאשר אתה מדפיס, מעתיק, מפקסס וסורק ממכשיר משולב יחיד, אתה גם מחזיק בפחות מכשירים שיש לתחזק, לספק להם חשמל ולתמוך בהם. עבוד ביתר יעילות עם הסדרה המלאה שלנו הכוללת פתרונות מתוצרת HP ומתוצרת שותפים מוסמכים של HP – לרבות לכידת מסמכים, דיווח משימות ואבטחה – המשתלבים בתשתית הקיימת שלך בקלות.

 

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה ללא התחייבות - 03-5170886

צור קשר


טלפון 03-5170886 | פקס 03-5173399
כתובת: שד' רוטשילד 14 תל-אביב 66881
  dorit@talmor.co.il

® כל הזכויות שמורות לטלמור אופיס (1960) בע"מ.
לייבסיטי - בניית אתרים