מהם מרכזי הדפסה ?

בשנים האחרונות ישנה מגמת עליה ברורה בארגונים למעבר למרכזי הדפסה מחלתקיים וביטול רוב מדפסות הלייזר האישיות.
מרכזי הדפסה הינם מכשירים מחלקתיים משולבים לייזר (שחור-לבן או צבעוניים), חזקים ומהירים לעומסי עבודה גדולים במחלקות בינוניות עד גדולות, מכשירים אלו מציעים מספר פונקציות: מדפסת לייזר מהירה, מכונת צילום, סורק בעל יכולות סריקה לכתובות דוא"ל ולתיקיות ברשת,פקס וכו'.

בארגונים רבים פרוסים עשרות ואף מאות מדפסות לייזר אישיות, דבר המקשה מאוד לתחזוק, העלות גבוהות והתפעול הרבה מצריך מהארגון עלויות גבוהות בכסף, זמן ומשאבים. המעברבארגונים ממדפסות אישיות למרכזי הדפסה מייעל את היכולת לניהול מערך ההדפסה.

       מהם היתרונות במעבר למרכזי הדפסה:
  • מכשירים מחלקתיים, גדולים וחזקים דורשים פחות תחזוקה ועלויות הפקת הנייר זולה יותר.
  • ניהול מרכזי ההדפסה ברשת - בעזרת תוכנת ניהול קלה מבוססת  WEB  ניתן להיכנס מכל דפדפן ולראות את מצב המכשיר ה-MFP בכל רגע נתון. בממשק הניהול ניתן להגדיר הגדרות ולקבל התרעות אודות מתכלים וחלפים במכשירים המשולבים ובמדפסות הלייזר המחלקתיים, בנוסף גם עצות לפתרון מיידי.
  • תפעול - במעבר למרכזי הדפסה, לצוות מערכות המידע יש פחות מכשירים מחלקתיים משולבים/ מדפסות לייזר לתפעל, בכך ניתן לחסוך בזמן עבודה ומשאבים בארגון תוך כדי ניהול קל יותר של מערך ההדפסה.
  • חסכון - מרכזי ההדפסה הינם מכשירים גדולים בעלי מתכלים המספיקים לכמויות גדולות של דפים, בכך עלות ההדפסה בהם זולה משמעותית ממדפסות לייזר אישיות.
  • מעקב אחר משתמשים – מרכזי הההדפסה מאפשרים הגדרות של הרשאות להדפסה וצילום  למשתמשים ו/או מחלקות. מעקב מדויק על כמויות ההדפסה וצרכיי המשתמש / מחלקות, מעקב אשר עוזר משמעותית להבין את התנהגות וצרכיי הדפסה בארגון. מכן ניתן להסיק מסקנות אודות דרכים לייעול והוזלה של הפקת המסמכים בארגון.
  • אבטחה - במרכזי הדפסה מומלץ להתקין בקרי הדפסה לפיתרון אבטחת וניהול מסמכים מופקים ומצולמים, הרעיון הוא שהדפסות וצילומים לא יגיעו לידיים הלא נכונות, לכן המשתמש מתבקש לגשת פיזית אל המכשיר המשולב/ מדפסת לייזר המחלקתיים ולמשוך את ההדפסות לאחר הזדהות.
מרכזי הדפסה מחלקתיים HP

מכשירי ה-Multifunction Printer של חברת HP מציעים פתרון רב תכליתי למחלקות בארגון, בעזרת מכשיר רשתי בעל ממשק מתקדם וקל לשימוש, יכולות טיפול בנפחי עבודה גדולים, קיבולת נייר גדולה וכלים המאפשרים הגבלת גישה ומעקב. מגוון דגמי מכשירי ה-HP MFP מתוכננים לטפל בנפחי עבודה של קבוצות קטנות עד גדולות בארגון, מכשירי ה- MFP של חברת HP בעלי פונקציונליות מתקדמת של הדפסה, סריקה צבעונית לכתובות דוא"ל ותיקיות ברשת, העתקה ופקס  ובמגוון דגמים לשיפור הפרודוקטיביות בארגון הממוחשב.

מורשים למכירה והטמעה של מערכות SafeCome, לניהול מרכזי ההדפסה בארגון

הטמעת פתרון סייפקום (safecom) מציע לארגונים אלו מעקב מקצועי ומדויק של כמות ההדפסות בארגון עפ"י מחלקות ועפ"י משתמשים, נתונים אלו מאפשרים לארגון להסיק מסקנות אודות יעילותו בהפקת המסמכים ואת אופן שימוש המשתמשים, זאת ע"י דוחות מעקב מדוייקים.
ניתן ליישם את פתרון סייפקום (safecom)  בכל המדפסות והמכשירים המשולבים ברשת הארגון, מטרת הפתרון הוא הפחתת כמות המסמכים הנערמים במדפסת ללא שימוש, מסמכים אשר במקרים רבים אינם נאפסים בסוף היום ע"י המשתמש. בין היתר גם מניעת איסוף בטעות של ההדפסות על ידי משתמשים אחרים. המשתמש, מנהל הדפסותיו בפועל, מרגע ההזדהות באחת ממדפסות הרשת, זה מתבצע ע"י כרטיס עובד אישי (מגנטי, קירבה, חכם ועוד) ו/או קוד אישי שהופק לו.

הניסיון המקצועי מנצח

לאחר סקירת הארגון ולאחר הבנת צרכיי הדפסה של המשתמשים והמחלקות בארגון, נוכל לעזור לכם לבנות פיתרון מתאים. יועץ / איש מכירות מטעמנו יגיע למשרדכם על מנת להציע פיתרון מתאים - ללא התחייבות, פתרון אשר יוסיף למשרד יעילות בהפקת הנייר וניהול חכם של מערך ההדפסה, מה שיחסוך לארגון כסף, זמן ומאשבים.

נשמח לעמוד לרשותכם !

 

צור קשר


טלפון 03-5170886 | פקס 03-5173399
כתובת: שד' רוטשילד 14 תל-אביב 66881
  dorit@talmor.co.il

® כל הזכויות שמורות לטלמור אופיס (1960) בע"מ.
לייבסיטי - בניית אתרים