safecom
הדפסה מאובטחת
ניהול מערך ההדפסה
ניהול המדפסות ברשת
הדפסת צ'קים
הדפסה בפורמט רחב
מידע מקצועי

חברת טלמור אופיס מספקת פתרונות הדפסת צ'קים ברמת אבטחה גבוהה לעסקים

טלמור אופיס בעלת ניסיון רב בתחום הפתרונות להדפסת צ'קים ממוחשבים בדידים במדפסות לייזר עבור תוכנות הנה"ח השונות בארגון

ארגונים רבים מבקשים פתרון לכך שלא יהיה צורך לגשת לבנק, האישורים עבור הדפסת צ'קים מטופלים מול הבנקים, על ידנו, באופן ממוחשב ומהיר.

הפתרון אותו אנו מציעים מתממשק ישירות לתוכנת הנה"ח הקיימת אצל הלקוח, ומאפשרת לו להפיק המחאות בצורה סדירה ונוחה וללא צורך בהזנת ניירות מיוחדים להמחאות. הדפסת צ'קים מבוצעת על גבי נייר חלק רגיל המשמש גם להדפסות רגילות בארגון, הדפסות הצ'יקים מופקים באיכות גבוהה, במהירות, ותחת אבטחה גבוהה.
מעבר לכך, הפתרון מאפשר גמישות תפעולית בכך שמרכיבי ההמחאה (לוגו העסק, לוגו הבנק, ופרטים נוספים) מאוחסנים כטפסים אלקטרוניים במדפסת עצמה. כך, ניתן להפיק המחאות שונות לחברות / בנקים / סניפים שונים מבלי להחליף נייר, וכן להדפיס "במהלך אחד" מסמכים נלווים להמחאות (שובר נלווה) ובכך ליעל בצורה ניכרת את תהליכי העבודה בארגון, לחסוך במשאבי אנוש ובהוצאות מיותרות. 

ChequePrint Host תכונות עיקריות

מערכת ChequePrint Host מאפשרת להדפיס המחאות ושוברי תשלום במדפסות לייזר משרדיות, המצוידות בטונר מגנטי מיוחד (עבור הדפסת השורה המגנטית). תוכנת ChequePrint Host מותקנת על גבי תחנת העבודה או על גבי שרת (בהתאם למערכת הנהלת החשבונות ולשיטת העבודה הקיימת בארגון בתהליך הפקת ההמחאות). הדפסת ההמחאות/שוברים מבוצעת באיכות גבוהה, במהירות, ותחת אבטחה גבוהה, תוך מתן גמישות תפעולית בכל הקשור להפקת סוגי המחאות שונים (או מסמכים פיננסים אחרים), על גבי נייר חלק ואחיד ובאותה מדפסת.

באמצעות מערכת ה- ChequePrint Host משיג הארגון את היתרונות הבאים:

 • תיפעול – אין צורך להזמין המחאות יקרות מהבנק או מבית דפוס.
 • תהליך הפקת ההמחאות מאובטח – ההמחאה מודפסת על נייר חלק, ובכך למעשה אינה קיימת עד להדפסתה. בכך, פוחת משמעותית הסיכוי לגניבת המחאות או זיופן.
 • שליטה ובקרה מוחלטת על הפקת ההמחאה ונתוני השורה המגנטית.
 • פשטות תפעולית – הפקת המחאות ממספר רב של חשבונות/סניפים/בנקים/חברות בנות – אינה דורשת יותר החלפת נייר ההמחאה בין הפקה להפקה.
 • מנגנוני אבטחה מתוחכמים המיועדים לאבטח את תהליך הפקת ההמחאות הן במניעת טעויות מפעיל והן במניעת גישה לתהליך לגורמים שאינם מורשים.
 • נתוני השורה המגנטית נשלטים לחלוטין ע"י יישום הנהלת החשבונות (להבדיל מהמצב בו הם מודפסים בבית דפוס חיצוני).
 • ניתן להפיק מאותה מדפסת, על נייר המחאות חלק וסטנדרטי, סוגי המחאות שונים בצורה יעילה ומהירה.
 • עלות נמוכה – לעומת עלות המחאה המודפסת בבתי דפוס חיצוניים. בנוסף נחסך הצורך באחסון מאובטח של ניירות המחאה, שינוע לעמדות קצה, רישום, מעקב ובקרה.
עמידה בתקנים:
 • מערכת ChequePrint Host מפיקה המחאות/שוברים על פי התקן הישראלי של מכון התקנים
 • הנייר הביטחוני המסופק עם המערכת תואם את התקן הישראלי לנייר המחאות

עדכון טפסים דינאמי

לפרקים נדרש האירגון לעדכן את טפסי ההמחאות, עקב שינויים בפרטי החברה (כתובת, טלפון, לוגו), הוספת חברת בת, שינוי או הוספת המחאות עבור סניפי בנק נוספים או בנקים נוספים וכו'. מערכת ChequePrint Host מאפשרת עדכון דינאמי של טפסי ההמחאות השונים. כאשר נדרש לעדכן את קבצי הטפסים המאוחסנים ביחידת האחסון של המערכת, מקבל הלקוח מאוטופונט באימייל את קובץ הטופס המעודכן, להתקנה עצמית פשוטה וקלה.


רמות אבטחה

מערכת ה- ChequePrint Host מסופקת בשתי אפשרויות של רמות אבטחה: סטנדרטית וגבוהה. רמת אבטחה סטנדרטית -  ChequePrint Host STD
 • תמיכה בפונט מגנטי בתקן הישראלי (CMC 7)
רמת אבטחה גבוהה – ChezuePrint PRO Host:
 • אפשרות להדפסת ספרות סכום ההמחאה ושורת המוטב בתצורה רגילה (שחור על גבי לבן) או בתצורה של שחור על גבי רקע אפור, המקשה על זיוף הסכום.
 • שימוש בגופן בטיחות מיוחד להדפסת סכום ההמחאה באופן שקיצור שם כל ספרה (אות ראשונה ואחרונה) מודפס אוטומטית מתחת לספרה עצמה, באותיות קטנות המקשות על שינוין מבלי שהדבר יראה. תכונה זו הופכת את זיוף ההמחאה למשימה קשה ביותר.
 • תמיכה בתקן הישראלי (CMC 7) והאמריקאי (E-13 B).
 • שינוי אוטומטי של תצורת ההדפסה בהפקת המחאות מהדפסה חסכונית (Econo Mode) להדפסה רגילה, על מנת שהשורה המגנטית תודפס באיכות מירבית לקריאה ע"י סורקי המסלקות.
בכל אחת מהתצורות ניתן להשתמש ברקע האבטחתי המיוחד, המסייע להגנה בפני זיופים. כל ניסיון לשנות את נתוני ההמחאה ע"י הסרת הכיתוב הקיים יפגע במרקם העדין של הרקע וייצור "כתם" להגברת החשד כי ההמחאה זויפה.


התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר - 03-5170886

צור קשר


טלפון 03-5170886 | פקס 03-5173399
כתובת: שד' רוטשילד 14 תל-אביב 66881
  dorit@talmor.co.il

® כל הזכויות שמורות לטלמור אופיס (1960) בע"מ.
לייבסיטי - בניית אתרים