המידע אותו תוכלו למצוא בדף זה נועד לתת לגולשי האתר מידע מקצועי ועדכני. אנו מקווים שבעזרתו יכולו גולשי האתר לקבל עזרה ופתרון בעיות.


מציאת מנהלי התקן של Windows 7 עבור מדפסות HP

אם רכשת את מדפסת HP שלך לאחר השקת מערכת ההפעלה Windows 7, קיימת תמיכה עבורה עם מנהל מדפסת עם כל המאפיינים.  עם זאת, אם המדפסת שלך הייתה זמינה בשוק לפני השקת Windows 7, ייתכן שאינה נתמכת - תלוי בגיל המדפסת. בקישור זה תוכלו למצוא את התקן המדפסת שלכם.

תמיכה עבור התקנת מדפסות HP

מצא תשובות לשאלות הנפוצות ביותר המתייחסות להתקנה של מדפסת HP שברשותך בקישור זה.

תמיכה עבור הדפסה מהתקנים ניידים במדפסות HP

למד כיצד להדפיס מטלפון חכם או ממחשב לוח למדפסת HP וכיצד לפתור בעיות בהדפסה מהתקן נייד בקישור זה.

מנהל ההתקן האוניברסלי של מדפסות HP

מנהל ההתקן האוניברסלי של מדפסות HP הוא מנהל ההתקן היחיד המספק למשתמשים גישה מיידית למגוון התקני הדפסה של HP -במשרד או בנסיעות - מבלי להצטרך להוריד מנהלי התקן נפרדים. מסייע לפשט את סביבת ההדפסה שלך: מנהל ההתקן האוניברסלי של מדפסות HP פועל היטב עם מגוון רחב של מדפסות לייזר ו-Edgeline של HP ברשת וכאלה המחוברות ישירות. המשתמשים נהנים מחוויה מהימנה ומוכרת ללא קשר למדפסת שאיתה הם עובדים, ורואים רק את התכונות הספציפיות למדפסת שהם בוחרים. מסייע לצמצום השימוש בנייר ולחיסכון בכסף: קיצור הדרך Eco Print של מנהל ההתקן האוניברסלי של מדפסות HP כולל יכולת להדפסה דו צדדית, המאפשרת להפחית בקלות את השימוש בנייר. מסייע בהגברת היעילות ובהפחתת מספר הפניות לקבלת תמיכה:  מנהל ההתקן האוניברסלי של מדפסות HP מספק תכונות מתקדמות בכל המדפסות שבהן הוא תומך - מהדפסה דו צדדית והידוק ועד הדפסה פרטית (PIN) וערכות צבע - כך שמשתמשים אינם מנועים מהדפסה משוכללת עקב היעדר תכונות הדפסה מתקדמות.

 
הורדה ללא תשלום בקישור זה.  קרא עוד אודות HP Universal Print Driver בקישור זה.
 
תמיכה בתחנות עבודה, מחשבי לוח ומחשבים ניידים של HP

בקישור זה תוכלו למצוא תמיכה והתקנים למגוון דגמי המחשבים  הנייחים של HP

בקישור זה תוכלו למצוא תמיכה והתקנים למגוון דגמי מחשבי הלוח והניידים של HP 

תוכנת השתלטות Ammyy Admin
 

צור קשר


טלפון 03-5170886 | פקס 03-5173399
כתובת: שד' רוטשילד 14 תל-אביב 66881
  dorit@talmor.co.il

® כל הזכויות שמורות לטלמור אופיס (1960) בע"מ.
לייבסיטי - בניית אתרים