אודותינו
אנחנו ו- HP
איכות השירות
 
 

חברת HP הינה ספקית הפתרונות הטכנולוגיים המובילה בעולם

חברת HP פועלת ביותר מ-180 מדינות ברחבי העולם!

חברת HP מיישמת חשיבה מקורית ומאמצים לרעיונות חדשניים בתחום המחשוב, הדפסה, תקשורת ועוד. מגוון המוצרים של חברת HP הינו הרחב והמקיף ביותר מבין כלל היצרנים בעולם. הצע הפתרונות של חברת HP כולל מגוון של מוצרים כגון: מדפסות לייזר ומכשירים מחלקתיים לקבוצות עבודה קטנות עד גדולות, תחנות עבודה עסקיות, מחשבי all-in-one בטכנולוגית טאצ', מחשבי מסוף, מחשבים ניידים,  מסכים מחשב, שרתים ומוצרי תקשורת, סורקים אישיים ומחלקתיים, מוצרי מולטימדיה וציוד היקפי לסביבת המחשב ועוד. HP מציעה פתרונות רבים בתחומי התשתיות מידע טכנולוגיות, פתרונות מחשוב אישיים, שירותי מידע בינלאומיים ופתרונות הדמיה והדפסה המיועדים ללקוחות פרטיים, עסקים וארגונים קטנים עד גדולים.

חברת טלמור אופיס - שותפה עסקית של חברת HP

כמו כן, החברה הינה שותף מועדף ומוסמך למתן שירות ותמיכה מטעמה HP Platinum Partner.
בנוסף לחברה הסמכות מטעם
ISO.

בשנת 2009, הכריזה חברת HP העולמית את דירוגי הזהב לשותפים העסקיים של HP, השותפים העסקיים (Platinum) מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של ידע ע"י הכשרות קפדניות אשר מציבה HP, על מנת לספק ללקוחות פתרונות מלאים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום. התואר 'שותף עסקי בכיר זהב, מצריך ביקורת , הדרכות ומעקב אחר התנהלות השירות מצד חברת HP העולמית, על מנת לוודא כי המשווק עומד בסטנדרטים גבוהים של מתן שירות ללקוח.

טלמור אופיס  נבחרה ע"י HP העולמית ליישום פרויקטים גלובליים ללקוחות אנטרפרייז בישראל. יישום הפרויקטים כולל אספקה, הטמעה  ותחזוקה מלאה.
מבין לקוחות אלו ניתן למצוא שמות כגון: Microsoft ,SAP ,Cisco ,Intel ,Unilever ועוד חברות שונות אחרות בתחום התרופות, הי-טק, תעשייה והטכנולוגיה.
הניסיון הרב אותו צברה חברת טלמור אופיס מציב את החברה כספק מקצועי ברמת השירות הגבוהה ביותר בתחומה, החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות מלאים בפרויקטים קטנים עד גדולים ומורכבים
.

 

מעבדה מוסמכת למדפסותHP 

מערך השירות המקצועי של חברת טלמור אופיס כולל מוקד שרות ותמיכה טלפוני וטכנאים מוסמכים HP, מקצועיים בפריסה ארצית.
שירות תיקונים ללקוחות ניתן במעבדה או באתר הלקוח (בהתאם לדגם המדפסת/ מכשיר משולב), הניתן ללקוחות בעלי מדפסות HP במסגרת תקופת האחריות ומחוצה לה. שירות תיקונים הניתן למדפסות לייזר ולמכשירים משולבים MFP המוגדרים כעסקיים. לחברת טלמור אופיס ניסיון רב בתיקון מדפסות לייזר ומכשירים משולבים MFP של חברת HP, אך גם ניסיון רב בתחזוקת מדפסות לייזר של יצרנים אחרים. צוות השירות של חברת טלמור אופיס מורכב מטכנאים מקצועיים אשר הוסמכו ע"י חברת HP למתן שירות למדפסות לייזר ולמכשירים משולבים MFP מתוצרת HP,כל הטכנאים הינם בעלי ניסיון עשיר במתן שירות  טוב. מלאי החלפים שברשותנו מאפשר ברוב הגדול של המקרים זמן תגובה מהיר לאספקה.

 

לקוחות נכבדים

חברת טלמור אופיס שמה דגש גדול על איכות השירות לכל קהל לקוחות החברה, מתוך רצון לספק ללקוחותינו מענה שירות מושלם. על ידי שליטה ובקרה תמידית של מערך השירות והמכירה, אנו למדים תמיד איך לשפר ללקוחות החברה את רמת המקצועיות של מחלקת השירות, חויית הלקוח וכומבן את היכולת להטמיע את הפתרון המתאים ביותר לכל לקוח, כל זאת במטרה אחת ברורה והיא לשרת ולגדול עם לקוחותינו.
 

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר - 03-5170886

צור קשר


טלפון 03-5170886 | פקס 03-5173399
כתובת: שד' רוטשילד 14 תל-אביב 66881
  dorit@talmor.co.il

® כל הזכויות שמורות לטלמור אופיס (1960) בע"מ.
לייבסיטי - בניית אתרים