אודותינו
אנחנו ו- HP
איכות השירות
 
 

חברת טלמור אופיס דוגלת במתן שירות איכותי ללקוחותיה הקטנים עד לגדולים

הכח שבשירות המקצועי

העלויות הגבוהות שנגרמים בזמן שהמדפסות לייזר והמכשירים המחלקתיים לייזר מושבתים וההשפעה על יעילות המשתמשים,מהווים חשיבות גדולה בימינו. אנו בטלמור אופיס מבינים את צפיות הלקוחות שלנו, את הצורך ההולך וגובר בארגונים וחברות לשירות מקצועי מספק בעל רמת שירות גבוהה וצוות איכותי.

מוסמכי שירות HP

טלמור אופיס מוסמכת ע"י חברת HP העולמית למתן שירות למוצריה, הסמכה זאת מחייבת את עובדי טלמור לעמוד בסטנדרטיים של שירות ותמיכה. טלמור אופיס כיום מחזיקה בתואר השירות הגבוהה ביותר של חברת HP הנקרא:HP Service ONE , אשר מספק ללקוחות את הרמות הגבוהות ביותר של מומחיות מקומית מגובות במשאבים הגלובליים של HP.
 

HP Service One

בעת תכנון פרויקט כל לקוח זקוק לשותף שמבין את הצרכיי הארגון שלו. באמצעות הסמכת HP Service ONE יוכלו לקוחות טלמור אופיס ליהנות משירותים המותאמים להם אישית. צוות טלמור אופיס מוסמך בזאת לתכנן, לנהל ולספק אפילו את הפרויקטים השאפתניים ביותר בתחום ההדפסה והדמיה, המשתרעים על פני מחזור החיים של פתרון ה-IT כולו. כשותפה עסקית בכירה מסוג HP ServiceONE על טלמור המחוייבות לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של חברת HP העולמית, כולל מחויבות גדולה לשביעות רצון לקוחות ושיפור מתמיד. מימושי פרויקטים יכולים להיות מורטים עצבים, אבל עם שותפת HP ServiceONE, כל לקוח יכול להיות בטוח שהפרויקט יימסר בזמן ובתקציב.
 

חדשנות

תחום המחשוב וההדפסה משתנים מדי יום במהירות מסחררת. בכדי לא 'לעמוד במקום' אנו בטלמור אופיס דואגים להתעדכן בכל עת בטכנולוגיות החדשות והפתרונות החדשים המשווקים בענף, מה שמאפשר לנו להציע אותו ללקוחותינו בכדי להשיג שביעות רצון מתמיד.

טלמור אופיס הינה חברה דינאמית שדואגת לא להישאר מאחור, אנו דואגים כי הצוות הטכני יתעדכן תמיד במוצרים ובפתרונות החדשים, ובכך אנחנו מובילים תמיד בראש.
 

ערכו של ניסון

ניהול מערך ההדפסה של הארגון מלווה לעיתים בתקלות טכניות ובעיות תוכנה העלולים לעצור את העבודה השוטפת. בעיות ותקלות לא צפיות כגון, באגים, אי-תאימות תוכנה למערכות הקיימות, בעיות הנובעות ממשתמשים, בעיות אלקטרוניות, בעיות שבר וכו'. צוות טלמור אופיס מציע ללקוחותיו שפע של ניסיון, עתירי ידע ברמת מקצועיות גבוהה, יחס אישי ושירות מהיר עליו אלפי משתמשים יעידו.
 

מוקד שירות מקצועי וזמינות מהירה

מוקד השירות והתמיכה של טלמור אופיס מספק מענה מהיר ומקצועיות לפניות טלפוניות של לקוחתינו. בנוסף לפניות היזומות של לקוחתינו צוות התמיכה של טלמור אופיס מבצעים מעקב בקרה שוטפת של כמות תקלות וסוגי התקלות אצל לקוחותינו, בכדי לזהות תקלות מראש. בנוסף למוקד השירות המאויש,צוות התמיכה של טלמור אופיס זמין באופן קבוע ללקוחותינו. משרדי החברה ממוקמים בתל-אביב אך אנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ.
 

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר - 03-5170886

צור קשר


טלפון 03-5170886 | פקס 03-5173399
כתובת: שד' רוטשילד 14 תל-אביב 66881
  dorit@talmor.co.il

® כל הזכויות שמורות לטלמור אופיס (1960) בע"מ.
לייבסיטי - בניית אתרים